Taizė grupė

Esame grupelė jaunų žmonių, susirinkusių į Vilnių iš pačių įvairiausių Lietuvos vietų. Mes visi skirtingi – mokomės, studijuojame įvairiausius dalykus, esame iš skirtingų šeimų, turime pačias įvairiausias patirtis, tačiau mus sieja bendras troškimas – kartu melstis, augti Kristaus draugystėje ir dalintis savo širdies šiluma. Keletas iš mūsų yra lankęsi Taizė kaimelyje Burgundijoje, Europos žiemos jaunimo susitikimuose, kur išgyvenome piligrimystės džiaugsmą. Taizė broliai kviečia melstis giedant trumpas, lengvai įsimenamas meditacines giesmes. Taigi nusprendėme melstis drauge Taizė brolių pasiūlytu būdu.

Taize grupėle gyvuoja jau trejus metus. Į pamaldas ateina vis daugiau ir daugiau jaunų žmonių, turinčių troškimą vienytis maldoje ir būnant kartu atiduoti dalelę savęs greta esantiems. Kaip tik todėl netrukus imsimės savanorystės, rengsime piligrimines keliones.

Nuoširdžiai džiaugiamės Šventų Jonų bažnyčios atvirai atvertomis durimis mūsų draugystei. Tai skatina pasitikėjimą savimi ir artimu, ypač Dievu. Be to, tai nuolat primena, kad kasdien galime ir turime būti geresni. Juk esame didesniems dalykams gimę.

Taizė pamaldos vyksta ketvirtadieniais 19 val. Bažnyčios koplyčioje.

Grupelei vadovauja Dainius Dijokas (tel. 8 614 29711, el. p. dainius@astikiu.lt) ir Modestas Pečiokas (tel. 8 629 23854. el. p. modestas@astikiu.lt).

Naujienas galite sekti:
http://www.facebook.com/groups/275386213286/ ir www.astikiu.lt